Footgolf parcours over onze eigen Elsgeest, inclusief heerlijk BBQ verzorgd door Bollensteak voor 4 personen, op vrijdag 12 juni 2026
Aangeboden door: Bollensteak in samenwerking met Heren selectie en Technische Commissie
Footgolf + BBQ
Winnend Bod: €200.00
Op voorraad
Item : Nieuw
Categorie: Veiling
Totaal aantal geplaatste biedingen:
De veiling is verkocht
De hoogste bieder was: Wessel Gozeling
| Biedersnaam | Bied tijd | Bod | Automatisch |
| Wessel Gozeling | 27 november 2025 19:58 | €200.00 | |
| Nick Warmerdam | 27 november 2025 19:09 | €180.00 | |
| Nick Warmerdam | 23 november 2025 16:22 | €160.00 | |
| Rutger Wiering | 22 november 2025 16:09 | €140.00 | |
| Johan de mooij | 22 november 2025 14:57 | €120.00 | |
| Nick Warmerdam | 22 november 2025 08:33 | €100.00 | |
| Bert Molkenboer | 21 november 2025 19:03 | €80.00 | |
| Nick Warmerdam | 21 november 2025 18:36 | €60.00 | |
| Roy Meeuwisse | 21 november 2025 08:32 | €40.00 | |
| Nick Warmerdam | 19 november 2025 21:52 | €20.00 | |
| Veiling is begonnen | 18 november 2025 21:17 | ||
Stuur een privé bericht
Gerelateerde producten
Zinken schaal met hyacinthen
Winnend Bod: €15.00 -
Diner voor 2 bij Visrestaurant Crabbetje
Winnend Bod: €225.00 -
Prachtig boeket bloemen t.w.v. € 35,-
Winnend Bod: €30.00 -
Bloemenaandeel Elsgeesterhof
Winnend Bod: €80.00